Fotokoolitus kinnisvara pildistamiseks

 

Fotod: L. Michelson

FOTOSTUUDIO AVATUD

Fotokoolitus kinnisvara pildistamiseks

Leidmaks sobiv kinnisvara sadade majade, korterite ja äripindade seast on väga suur surfamine internetis ning pärastine tutvumine kohapeal huvipakkunud objektidega.

Tegime diili ühe 3-toalise korteri pildistamisel, kui see leiab ostja 3 nädala jooksul, siis oli kokkulepitud summa fotode valmistamise eest pisut kõrgem ja tasumine pärast tehingut. See mõte tundus põnev pererahavale, kinnisvaramaaklerile ja fotograaf Lembitulegi.  Kulus nädal ja tehing oli sooritatud.

Meie praktika on näidanud seda, et mida paremini oskad leida kinnisvara pildistamisel detaile, väikesi nüansse, seda kiiremini jõutakse tehinguni. Kindlasti tuleb leida õige vaatenurk.

Akriibia fotostuudios toimuvad 2-päevased individuaalsed fotokoolitused.

Tagasiside:

Madis kirjutas: ” Minult paluti tagasisidet. Mis mul öelda – kaks pikka päeva tihedat tegevust – teooria ja praktiline töö koos fotograafiga. Olen küll aastaid pildistanud, passinud looduses, püüdnud teha tänavafotot aga tulemus mind ei rahuldanud. Nüüd, kui olin kaks päeva koos fotograaf Lembit Michelsoniga, võin öelda – mees teab mida õpetab ja kuhu suunab fookuse. Ta kuulab sind ja annab häid suunavaid juhiseid. Tänud.”